Hakkımızda

Hakkımızda

1961 yılında şahıs firması olarak faaliyetine başlamış olan şirketimiz ülkemizde kanalizasyon, içme suyu, yol-köprü inşaatları gibi altyapı inşaatları ile TOKİ ve EMLAK KONUT idarelerine de ülkemizde yaklaşık 5.000 konut üretimi gerçekleştirmiştir. Kendi ihtiyaçlarımız için 1987 yıllarında hazır beton ve beton elemanları üretimi faaliyetlerine başlanmış olup İzmit ve Konya’ da hazır beton faaliyetlerine devam etmiştir.
Hakkımızda

 

1991 yılından itibaren Konya İkinci Organize Sanayi Bölgesi’nde 52.000m2 alan üzerinde hazır beton üretiminin devamı için YARDIMCI BETON A.Ş. ve sanayi binaları üretimi için YARDIMCI PREFABRİK YAPI ELEMANLARI A.Ş. faaliyetlerine başlanmıştır.

Şirketimiz Konya’da üç adet beton santrali ile yeterli miktarda beton pompası ve transmikserler ile her türlü inşaatlarda hazır beton üretimi hizmeti vermektedir.

TSE ve ISO standartlarında yapılan üretimler gerekli belgelerini güncelleyerek kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam edecektir.

Konya’da yapılan devlet yatırımlarını üstlenen müteahhitler, konut üretimi yapan özel sektör yatırımcıları, sanayici yatırımcılar, küçüklü büyüklü hazır beton tüketicileri müşterilerimiz arasında yer almakta, bu konuda oldukça güçlü referanslarımız bulunmaktadır. Şirketlerimizden Yardımcı Prefabrik A.Ş. yıllık yaklaşık 800.000 – 1.000.000 m2 prefabrik sanayi tesisi üretim kapasitesi ile Konya ve çevresindeki yatırımcılara, sanayicilere her türlü proje, imalat ve montaj olarak hizmet sunmaktadır.

Yine şirketimiz Türkiye genelinde TCK, DSİ, TCDD vs. gibi kurumların her türlü köprü kirişi ve cephe panelleri ihtiyaçlarının üretimlerine TSE ve ISO standartlarında devam etmektedir.

Şirketlerimizde sürekli olarak yaklaşık 300 dolayında çalışanımız olmakta ve şirket sahiplerimizde olmak üzere genelde 20’nin üzerinde inşaat mühendisi, mimar ve teknikerlerimiz ile yönetim kadromuz ve çalışanlarımız koordineli ve uyum içinde hizmet sunulmaya devam edilmektedir.

REFERANSLARIMIZ